Demirhan Kadıoğlu
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Mustafa Fırat
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Elif Akardaş
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

Ayla Aydemir
İmza / 12.00
Mecaz Yayınları Standı

İlknur Bektaş
İmza / 12.00
Timaş Yayınları Standı

Kemal Barış Erenbilge
İmza / 12.00
Payidar Yayınları Standı

Öznur Kanarya
İmza / 12.00
Mühür Kitaplığı Standı

Yaren Kayıp
İmza / 12.00
40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Erim Şişman
İmza / 13.00
İthaki Yayınları Standı

Fatih Kurt
İmza / 13.00
Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları Standı

Fatma Çağdaş Börekçi
İmza / 13.00
Cezve Yayınları Standı

Mustafa Bora Yılmaz
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Nilhan Osmanoğlu
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Rukiye Yeğinol
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Siyami Boylu
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Sulhi Ceylan
İmza / 13.00
Semerkand Yayınları Standı

Ahmet Okutan
İmza / 14.00
Rağbet Yayınları Standı

Ahmet Yenilmez
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Dilek Kartal
İmza / 14.00
İzdiham Yayınları Standı

Kadir Canatan
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Mehmet Şahin
İmza / 14.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Melikşah Sezen
İmza / 14.00
Kayıhan Yayınları Standı

Mustafa Ablak
Söyleşi / 14.00
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Erkam Yayınları Standı

Mustafa Kutlu
ONUR YAZARI
Açılış / 14.00
Boğaziçi Salonu

Mustafa Özçelik
İmza / 14.00
Muhit Kitap Standı

Nurettin Taşkesen
İmza / 14.00
Mihrabat Yayınları Standı

Ömer Kemal Buhari
İmza / 14.00
İnsan Yayınları Standı

Ramazan Ayvallı
İmza / 14.00
Hakikat Kitabevi Standı

Selim Erdoğan
İmza / 14.00
İmza Salonu

Seraceddin Karayağız
İmza / 14.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Sezanur Sezgin
İmza / 14.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Süleyman Ezber
İmza / 14.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Taha İsmet Özel
İmza / 14.00
Vadi Yayınları Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Yusuf Asal
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Zeki Bulduk
İmza / 14.00
Muhit Kitap Standı

Ali Bektan
İmza / 15.00
Motto Yayınları Standı

Atakan Yavuz
İmza / 15.00
İzdiham Yayınları Standı

Burak Sivaslı
İmza / 15.00
Payidar Yayınları Standı

Gençosman Denizci
İmza / 15.00
Hayat Yayınları Standı

Hilal Otyakmaz Aydın
İmza / 15.00
Hayy Kitap Standı

İbrahim Kalın
Söyleşi / 15.00
“Gök Kubbenin Altında”
Boğaziçi Salonu
İmza / 16.00
Boğaziçi Salonu

İlay Bilgili
İmza / 15.00
İthaki Yayınları Standı

Leyla Polat
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Merve Sühan
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Nuh Muaz Kapan
İmza / 15.00
Cezve Yayınları Standı

Resul Tamgüç
İmza / 15.00
İstanbul Yayınları Standı

Selçuk Uygur
İmza / 15.00
Kronik Kitap Standı

Sevda Deniz K.
İmza / 15.00
Okur Kitaplığı Standı

Tuğba Demirer
İmza / 15.00
Nesil Yayınları Standı

Mukadder Gemici, Alpay Doğan Yıldız,
Erol Göka, İsmail Kara
Panel / 15.30
“Bu Toprağın Sesi Mustafa Kutlu”
Avrasya Salonu

Abdülkerim Karaağaç
İmza / 16.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Başak Buğday
İmza / 16.00
Turkuvaz Kitap Standı

Feryal Tilmaç
İmza / 16.00
İthaki Yayınları Standı

Karani Bedir
İmza / 16.00
Okur Kitaplığı Standı

Maruf Öztoprak
İmza / 16.00
Vadi Yayınları Standı

Mustafa Atalar
İmza / 16.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Najla Tammy Kepler
İmza / 16.00
Ekin Yayınları Standı

Serkan Üstüner
İmza / 16.00
Muhit Kitap Standı

Yıldız Ramazanoğlu
İmza / 16.00
İz Yayıncılık Standı

Eyüp Al
İmza / 17.00
İLEM Yayınları Standı

Halil İbrahim İzgi
İmza / 17.00
Cezve Yayınları Standı

İhsan Süreyya Sırma
Söyleşi / 17.00
“Viyana Günleri”
Seminer Salonu
İmza / 18.00
Beyan Yayınları Standı

İsahag Uygar Eskiciyan
İmza / 17.00
İthaki Yayınları Standı

Mustafa Tatcı
İmza / 17.00
H Yayınları Standı

Mürsel Sönmez
İmza / 17.00
İstanbul Yayınları Standı

Serpil Çete
İmza / 17.00
Şule Yayınları Standı

Bahadır Yenişehirlioğlu
Söyleşi / 18.00
“İnsan ve Edebiyat”
Boğaziçi Salonu
İmza / 19.00
İmza Salonu

Halil İbrahim İzgi
İmza / 18.00
İz Yayıncılık Standı

Fatih Namlı
İmza / 18.30
Şule Yayınları Standı

Ahmet Edip Başaran, Münire Kevser Baş,
Ali Haydar Haksal, Alim Kahraman,
Bedri Mermutlu, Osman Bayraktar
Panel / 19.00
“Sezai Karakoç ve Diriliş Düşüncesi”
Avrasya Salonu

Adnan Öz
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Mustafa Fırat
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Serdar Akça
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Ebubekir Subaşı
İmza / 11.00
Çelik Yayınevi Standı

Elmas Gezer
İmza / 11.00
Erkam Yayınları Standı

Yusuf Asal
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

Emre Polat
İmza / 12.00
Mühür Kitaplığı Standı

Kaan Mumcuoğlu
İmza / 12.00
Motto Yayınları Standı

Müstakim Arıcı
İmza / 12.00
İLEM Yayınları Standı

Mehmet Arıcı
İmza / 12.00
İLEM Yayınları Standı

Ragıp Karadayı
İmza / 12.00
Hakikat Kitabevi Standı

Volkan Arslan
İmza / 12.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

W.B. Bayrıl
İmza / 12.00
Mühür Kitaplığı Standı

Ahmet Atilla Şentürk
İmza / 13.00
40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Cem Bacı
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

İbrahim Kaya
İmza / 13.00
İstanbul Yayınları Standı

Merve Kahraman Öztürk
İmza / 13.00
Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları Standı

Murat Akan
İmza / 13.00
Hayat Yayınları Standı

Mustafa Bora Yılmaz
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Tuğba Coşkuner, Melih Tuğtağ,
Recep Bilal Aksu, Nuh Muaz Kapan
Söyleşi / 13.00
“Cezve Nasıl Kaynıyor ?”
Avrasya Salonu
İmza / 14.00
Cezve Yayınları Standı

Yasemin Zengin
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Yıldız H. Cüceloğlu, Deniz Bayramoğlu,
Polat Doğru, Nurdoğan Arkış,
İrfan Erdoğan
Anma Programı / 13.00
“Doğan Cüceloğlu”
Boğaziçi Salonu

Ahmet Okutan
İmza / 14.00
Rağbet Yayınları Standı

Alim Kahraman
İmza / 14.00
Büyüyenay Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Büşra Cansız
İmza / 14.00
Payidar Yayınları Standı

Ferdi Ertekin
İmza / 14.00
Vadi Yayınları Standı

Hacer Sönmez
İmza / 14.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Hasan Enes Günel
İmza / 14.00
Müptela Yayınları Standı

İbrahim Hakkı Gündoğdu
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Jenny Molendyk Divleli
İmza / 14.00
Mecaz Yayınları Standı

Mehmed Paksu
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Muhammet Tunca
İmza / 14.00
Erkam Yayınları Standı

Mustafa Armağan
Söyleşi / 14.00
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Hümayun Yayınları Standı

Onur Önel
İmza / 14.00
İLEM Yayınları Standı

Ömer Faruk Dere
İmza / 14.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Önder Kaya
İmza / 14.00
Kronik Kitap Standı

Selim Uğur
İmza / 14.00
Semerkand Yayınları Standı

Senai Demirci
İmza / 14.00
Muhit Kitap Standı

Seray Şahinler
İmza / 14.00
Doğan Kitap Standı

Sevim Bayazıt Şirikçi
İmza / 14.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Sonat Yurtçu
İmza / 14.00
İthaki Yayınları Standı

Şeyma Çekici
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Tolga Akpınar
İmza / 14.00
Dolce Vita Kitap Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Vehbi Vakkasoğlu
İmza / 14.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Yusuf Asal
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Zeynep Kahraman Füzün
İmza / 14.00
Sahi Kitap Standı

İsmet Uçma
Anma Programı
Osman Boyraz, Hulusi Şentürk,
İhsan Şener, Feyzullah Kıyıklık,
Hasan Turan, Mustafa Ataş
Panel / 14.30
Avrasya Salonu

Asaf Tahir
İmza / 15.00
Payidar Yayınları Standı

Betül Yergök
İmza / 15.00
Müptela Yayınları Standı

Betül Zarifoğlu
İmza / 15.00
Beyan Yayınları Standı

Birol Tezcan
İmza / 15.00
İthaki Yayınları Standı

Cihan Piyadeoğlu
İmza / 15.00
Kronik Kitap Standı

Leyla İpekçi
İmza / 15.00
H Yayınları Standı

Merve Safa Likoğlu
İmza / 15.00
Cezve Yayınları Standı

Merve Sühan
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Mustafa Şen
Söyleşi / 15.00
“Zihin Çizgilerimiz”
Sinema Salonu
İmza / 16.00
Muhit Kitap
İmza Salonu

Rıdvan Kadir Yeşil
İmza / 15.00
İstanbul Yayınları Standı

Seher Doğan
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Süheyla Poyraz
İmza / 15.00
Okur Kitaplığı Standı

Şafak Çelik
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Şeyda Kahveci
İmza / 15.00
Cezve Yayınları Standı

Yusuf Kaplan
Söyleşi / 15.00
“Öncü Kuşak ve
Medeniyet Tasavvuru Yolculuğu”
Boğaziçi Salonu
İmza / 16.00
Boğaziçi Salonu

Dursunali Emecan
İmza / 16.00
Cezve Yayınları Standı

Erol Erdoğan
İmza / 16.00
İz Yayıncılık Standı

Mehmet Sabri Genç
İmza / 16.00
Vadi Yayınları Standı

Mustafa Akar
İmza / 16.00
Muhit Kitap Standı

Najla Tammy Kepler
Söyleşi / 16.00
“Teksas’tan Hakikate Yolculuk”
Seminer Salonu
İmza / 17.00
Ekin Yayınları Standı

Saliha İlhan Ferşadoğlu
İmza / 16.00
Mecaz Yayınları Standı

Alev Alatlı ( Çevrimiçi Bağlantı )
Ayşe Böhürler
Söyleşi/ 17.00
“Kelebek Etkisi”
Avrasya Salonu

Hilal Karaman
İmza / 17.00
Şule Yayınları Standı

Ali Ayten
İmza / 18.00
İz Yayıncılık Standı

Gülnur Aşçı
İmza / 18.30
Şule Yayınları Standı

Fatma Şahin
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Feyza Şahin
İmza / 10.00
Erdem Yayınları Standı

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Nehir Aydın Gökduman
İmza / 10.30
Timaş Yayınları Standı

İsa Akgül
İmza / 11.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Ahsen İlhan
İmza / 13.00
Hayy Kitap Standı

Özlem Metin
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Ali Rıza Temel
İmza / 14.00
Erkam Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Gülsüm Cengiz
İmza / 15.00
Say Yayınları Standı

Hasan Yavaş
İmza / 15.00
Hakikat Kitabevi Standı

Seher Doğan
Söyleşi / 15.00
“Toplumda Şiirin Önemi”
Sinema Salonu
İmza / 16.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Esra Göktepe
İmza / 16.00
Çıra Yayın Grubu Standı

M. Fatih Çıtlak
Söyleşi / 16.30
“Tasavvuf Sohbetleri”
Boğaziçi Salonu
İmza / 17.30
İmza Salonu

Lütfi Sunar
Söyleşi / 17.00
Seminer Salonu
İmza / 18.00
İlem Yayınları Standı

Ziya Karatekin
İmza / 18.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Figen Yaman Coşar
İmza / 10.00
Erdem Yayınları Standı

Nehir Aydın Gökduman
İmza / 10.00
Hayat Yayınları Standı

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Hüseyin Keleş
İmza / 10.30
Timaş Yayınları Standı

Bestami Yazgan
İmza / 11.00
Nar Yayınları Standı

İsa Akgül
İmza / 11.00
Çıra Yayın Grubu Standı

İsmail Özcan
İmza / 11.00
Erkam Yayınları Standı

Nevra Bucak
İmza / 11.00
Özyürek Yayın Grubu Standı

Osman Koca
Söyleşi / 12.00
“Kronolojik Türk Hikayesi”
Seminer Salonu
İmza / 13.00
Beyan Yayınları Standı

Bünyamin Demirci
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Sevda Kıdeyş
Söyleşi / 13.00
“Mısır Apartmanı ve
Mehmet Akif Ersoy
Sinema Salonu
İmza / 14.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Şadi Oğuzhan
İmza / 13.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Hilal Acar
İmza / 14.00
Erkam Yayınları Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Yasin Kara
İmza / 14.00
İzdiham Yayınları Standı

Kübra Soysal Cici
İmza / 15.00
Erkam Yayınları Standı

Sevgi Yerlioğlu
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Gönül Demircioğlu
İmza / 16.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Yasemin Kapusuz
İmza / 18.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Nurullah Genç, Bekir Develi
Söyleşi / 18.30
“Şiir Medeniyeti”
Boğaziçi Salonu
İmza / 19.30
İmza Salonu

Melih Tuğtağ
İmza / 10.00
Hayat Yayınları Standı

Nehir Aydın Gökduman
İmza / 10.00
Erdem Yayınları Standı

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Ömer Sevinçgül
İmza / 10.30
Timaş Yayınları Standı

Cuma Karataş
İmza / 11.00
Özyürek Yayın Grubu Standı

İsa Akgül
İmza / 11.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Melek Çe
İmza / 11.00
Nar Yayınları Standı

Handan Yalvaç Arı
İmza / 12.00
Ensar Yayın Grubu Standı

İsmail Fatih Ceylan
İmza / 12.00
Erkam Yayınları Standı

Merve K. Öztürk
İmza / 13.00
Cezve Yayınları Standı

Nurcan Avcı Bayraktar
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Siyami Boylu
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Adem Turan
İmza / 14.00
Okur Kitaplığı Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

İbrahim Varelci
İmza / 14.00
İzdiham Yayınları Standı

Nur Dombaycı
Söyleşi / 14.00
Seminer Salonu
İmza / 11.00
Damla Yayınevi Standı

Rabia Brodbeck
İmza / 14.00
Erkam Yayınları Standı

Sinem Dildade
İmza / 14.00
Cezve Yayınları Standı

Şakir Kurtulmuş
İmza / 14.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Ziya Burcuoğlu
İmza / 14.00
Hakikat Kitabevi Standı

Ahmet Özhan
Söyleşi / 15.00
“Ayrılık Yaman Kelime”
Avrasya Salonu
İmza / 16.00
Turkuvaz Kitap
İmza Salonu

Dursun Gürlek
Söyleşi / 15.00
“Kitap Medeniyetinden Tablolar”
Sinema Salonu
İmza / 16.00
Timaş Yayınları Standı

Sevda Deniz K.
İmza / 15.00
Okur Kitaplığı Standı

Zebiniso Husyn Kamalova
Söyleşi / 15.00
“Kılıç ve Kalem Tutan Hanımlar”
Seminer Salonu
İmza / 16.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Hacı Kaymaz
İmza / 16.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Ö. Tuğrul İnançer
Söyleşi / 16.30
“Mevlid Şerhi”
Boğaziçi Salonu
İmza / 17.30
İmza Salonu

Emre Şahin
İmza / 17.00
Şule Yayınları Standı

Süleyman Ragıp Yazıcılar
Söyleşi / 17.00
Seminer Salonu
İmza / 18.00
Aşina Kitap Standı

Sıddıka Zeynep Bozkuş
İmza / 18.00
Çıra Yayın Grubu Standı

İbrahim Halil Üçer
Söyleşi / 18.30
Avrasya Salonu

Kemal Sayar
Söyleşi / 19.00
“Nev Sohbet”
Boğaziçi Salonu
İmza / 20.00
Boğaziçi Salonu

Çağrı Cebeci
İmza / 10.00
Hayat Yayınları Standı

Esra Bahadır Cesar
İmza / 10.00
Erdem Yayınları Standı

Nazlı Aspay Şener
İmza / 10.00
Hayat Yayınları Standı

Nehir Aydın Gökduman
İmza / 10.00
Erkam Yayınları Standı

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Ahmet Akay Azak
İmza / 11.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Seca Öztürk
İmza / 11.00
Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları Standı

Veli Şirin
İmza / 11.00
Özyürek Yayın Grubu Standı

Yusuf Dursun
İmza / 11.00
Nar Yayınları Standı

Mine Sota
İmza / 11.30
Hayy Kitap Standı

Tunay Özer
İmza / 12.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Oya Çağlar
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Siyami Boylu
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı
Erkam Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Hayri Fehmi Yılmaz
Söyleşi / 14.00
“Köşe Bucak İstanbul”
Seminer Salonu

Murat Kaya
İmza / 14.00
Erkam Yayınları Standı

Özcan Ünlü
İmza / 14.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Özgür Aras Tüfek
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Yusuf Asal
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Elif Sevinçgül
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Muhlise Altundal
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Saliha Erdim
Söyleşi / 15.00
“Ailede Muhabbet Şarttır”
Boğaziçi Salonu
İmza / 16.00
İmza Salonu

Taha Kılınç
Söyleşi / 15.00
Sinema Salonu
İmza / 16.00
Aşina Kitap Standı

Abdulkadir Macit,
Serhan Afacan,
Şefaattin Deniz

İmza / 16.00
İLEM Yayınları Standı

Nurettin Durman
İmza / 16.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Veysel Akkaya
İmza / 16.00
Erkam Yayınları Standı

İsmail Demirel
İmza / 18.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Sedat Anar
Söyleşi-Dinleti / 18.30
“Sokağın Sesleri”
Boğaziçi Salonu
İmza / 19.30
İmza Salonu

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Özgür Aras Tüfek
İmza / 10.00
Erdem Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Ahmet Karacan
İmza / 12.00
Okur Kitaplığı Standı

Güler Ekiz
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Ali Erkan Kavaklı
İmza / 14.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Halis Mutlu
İmza / 14.00
Rağbet Yayınları Standı

İlhan Akın
İmza / 14.00
Okur Kitaplığı Standı

Merve Yaşar
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Mustafa Uslu
İmza / 14.00
Erkam Yayınları Standı

Ömer Tolgay
İmza / 14.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Salih Zeki Meriç
İmza / 14.00
Erkam Yayınları Standı

Samet Altıntaş
İmza / 14.00
Timaş Yayınları Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Vildan Serdar
İmza / 14.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Yahya Ahmed Doğanay
İmza / 14.00
Payidar Yayınları Standı

Ali Akif Sivrikaya
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Dilek Özhan Koçak
İmza / 15.00
İthaki Yayınları Standı

Nedim Şener
Söyleşi / 15.00
“FETÖ ve Sosyal Medya Operasyonları”
Avrasya Salonu
İmza / 16.00
Destek Yayınları Standı

Nurettin Durman
İmza / 15.00
İz Yayıncılık Standı

Zehra Türkmen
İmza / 15.00
Ekin Yayınları Standı

Dursun Ali Yaz
İmza / 16.00
Timaş Yayınları Standı

Kadir Ünal
İmza / 16.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Mehmet Fırat Pürselim
İmza / 16.00
İthaki Yayınları Standı

Şeyma Karagöl
Söyleşi / 16.00
“Çocuklarda Dini Eğitim”
Seminer Salonu
İmza / 17.00
Beyan Yayınları Standı

Hülya Şekerci
İmza / 16.30
Ekin Yayınları Standı

Ersin Nazif Gürdoğan
İmza / 17.00
İz Yayıncılık Standı

Mario Levi
Söyleşi / 17.00
“İstanbul’da Yazar Olmak”
Sinema Salonu
İmza / 18.00
Alfa Yayınları Standı

Erhan Altunay
Söyleşi / 18.00
Avrasya Salonu
İmza / 19.00
Destek Yayınları Standı

Kadir Gurbetci
Söyleşi / 18.00
“Şehir Hayatı ve Ulaşım Kültürü”
Seminer Salonu
İmza / 19.00
İlke Yayıncılık Standı

Ömer Hatunoğlu
İmza / 18.00
Çıra Yayın Grubu Standı

Hayati İnanç
Söyleşi / 19.00
“Can Veren Pervaneler”
Boğaziçi Salonu

Demirhan Kadıoğlu
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Özkan Öze
İmza / 11.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Hatice Karlı Yüksel
İmza / 12.00
40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Kemal Tuskan
Söyleşi / 12.00
“Evrensel Diyet Sistemi ve Hastalıklar”
Sinema Salonu
İmza / 13.00
Dolce Vita Kitap Standı

Sezanur Sezgin
İmza / 12.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Süleyman Ezber
İmza / 12.00
Erdem Yayınları Standı

Şaziye Senem Başgül
Söyleşi – Yeşilay Buluşmaları / 12.00
“Çocuk Ergenlerde Ruh Sağlığı”
Sinema Salonu

Beşir Ayvazoğlu
Söyleşi / 13.00
“İki Dost: Erol Güngör, Mehmet Genç
Biyografileri Üzerine”
Avrasya Salonu
İmza / 14.00
İmza Salonu

Ece Balkuv
İmza / 13.00
İthaki Yayınları Standı

Erol Yalçın
İmza / 13.00
Okur Kitaplığı Standı

Ersin Karaca
İmza / 13.00
H Yayınları Standı

Fuat Sevimay
İmza / 13.00
İthaki Yayınları Standı

İbrahim Tenekeci
İmza / 13.00
Muhit Kitap
İmza Salonu

İhsan Karaman
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Mehmet Ali Bulut
Söyleşi / 13.00
“Dünyanın Geleceği ve
Yeni İnsan Tasarımı”
Sinema Salonu
İmza / 14.00
Hayat Yayınları Standı

M. Enis Özel
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Nilüfer Taktak
İmza / 13.00
Cezve Yayınları Standı

Özkan Gül
İmza / 13.00
Okur Kitaplığı Standı

Seyfullah Şenel
İmza / 13.00
Vadi Yayınları Standı

Siyami Boylu
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Süleyman Çelik
İmza / 13.00
İstanbul Yayınları Standı

Şule Kala
İmza / 13.00
Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları Standı

Çiçek Derman
İmza / 13.30
Kubbealtı Yayınları Standı

Uğur Derman
İmza / 13.30
Kubbealtı Yayınları Standı

Abdil Mert
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Adem Saraç
İmza / 14.00
Erkam Yayınları Standı

Ahmet Karacan
İmza / 14.00
Okur Kitaplığı Standı

Ayşe Duman
İmza / 14.00
Timaş Yayınları Standı

Bahadır İçel
İmza / 14.00
Babıali Kültür Yayınları Standı

Bayram Karaçor
Söyleşi / 14.00
“Ruşendil Kimlik”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Beyan Yayınları Standı

Can Fırtına
İmza / 14.00
Semerkand Yayınları Standı

Ebru Aytekin
İmza / 14.00
Payidar Yayınları Standı

Ersin Atçı
İmza / 14.00
Dolce Vita Kitap Standı

Esra Koşu
İmza / 14.00
Müptela Yayınları Standı

Fatma Serap Karamollaoğlu
Söyleşi / 14.00
Sinema Salonu
İmza / 15.00
İşaret Yayınları Standı

Gökçe Özder
İmza / 14.00
Mecaz Yayınları Standı

Gökhan Arslan
İmza / 14.00
İthaki Yayınları Standı

Halil İbrahim İzgi
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Hasan Aycın
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Hilal Kaplan
İmza / 14.00
Turkuvaz Kitap Standı

İskender Pala,
Erkan Şimşek
Söyleşi / 14.00
“Nev Mekan Kitap Söyleşileri”
Boğaziçi Salonu

İsmail Kara
İmza / 14.00
Dergah Yayınları Standı

İsmail Toprak
İmza / 14.00
Büyüyenay Yayınları Standı

Neşe Ağaoğlu
İmza / 14.00
Dolce Vita Kitap Standı

Özcan Hıdır
İmza / 14.00
İnsan Yayınları Standı

Resul Tosun
İmza / 14.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Selahaddin Eş Çakırgil
İmza / 14.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Vehbi Vakkasoğlu
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Zeynep Eyüpoğlu
İmza / 14.00
Cezve Yayınları Standı

Adem Apak
İmza / 15.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Adem Özköse
İmza / 15.00
Pınar Yayınları Standı

Adem Turan
İmza / 15.00
Okur Kitaplığı Standı

Adnan Demircan
İmza / 15.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Ahmet Hamdi Bülbül
İmza / 15.00
İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Standı

Arzu Baloğlu
İmza / 17.00
İLEM yayınları Standı

Ayşegül Sözendağ
İmza / 15.00
Cezve Yayınları Standı

Betül Zarifoğlu
İmza / 15.00
Beyan Yayınları Standı

Cem Sancar
İmza / 15.00
H Yayınları Standı

Handan Yalvaç Arıcı
İmza / 15.00
Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları Standı

Hatice Kübra İpek
İmza / 15.00
Çelik Yayınevi Standı

İlknur Apak
İmza / 15.00
Ensar Yayın Grubu Standı

İlknur Demirci
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Kader Çakır
İmza / 15.00
İzdiham Yayınları Standı

Leyla Turan
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

M. Mücahit Küçükyılmaz
Söyleşi / 15.00
“Yavuz’un Misyonu ve Osmanlı Barışı”
Seminer Salonu
İmza / 16.00
Turkuvaz Kitap Standı

Mustafa Yılmaz
İmza / 15.00
Ekin Yayınları Standı

Nehir Aydın Gökduman
Söyleşi / 15.00
Sinema Salonu
İmza / 14.00
Damla Yayınevi Standı

Said Ercan
İmza / 15.00
Motto Yayınları Standı

Seher Doğan
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Şeniz Baş
İmza / 15.00
İthaki Yayınları Standı

Yasin Aktay
İmza / 15.00
Vadi Yayınları Standı

Adnan Demircan
İmza / 16.00
Beyan Yayınları Standı

Ali Emre
İmza / 16.00
Ekin Yayınları Standı

Arif Dülger
İmza / 16.00
İstanbul Yayınları Standı

Arzu Uçar
İmza / 16.00
İthaki Yayınları Standı

Fatih Duman
Söyleşi / 16.00
“Gönül Medeniyetimiz”
Sinema Salonu
İmza / 17.00
Nesil Yayınları Standı

Ferhat Gezeren
İmza / 16.00
Payidar Yayınları Standı

Mustafa Özbalak
İmza / 16.00
Cezve Yayınları Standı

Osman Sezgin
Söyleşi / 16.00
“Ana Baba Okulu”
Boğaziçi Salonu
İmza / 17.00
İmza Salonu

Sibel Eraslan
İmza / 16.00
Muhit Kitap Standı

Tuba Özbalak
İmza / 16.00
Cezve Yayınları Standı

Betül Aksakal
İmza / 17.00
Şule Yayınları Standı

Gökhan Özcan
İmza / 17.00
İmza Salonu

Haşim Şahin
Söyleşi / 17.00
“Dervişler, Fakihler, Gaziler”
Seminer Salonu

Nurettin Taşkesen
Söyleşi / 17.00
Sinema Salonu
İmza / 18.00
Mihrabat Yayınları Standı

Yusuf Temizcan
İmza / 17.00
Aşina Kitap Standı

Yunus Emre Özsaray
İmza / 17.00
İz Yayıncılık Standı

İlber Ortaylı
Söyleşi / 18.00
Boğaziçi Salonu

Olcay Aydemir, Zeynep Kızıltan
Söyleşi / 18.00
“Saklı Limandan Hikayeler,
Yenikapı’nın Batıkları”
Sinema Salonu

Osman Erdemir
İmza / 18.00
Ekin Yayınları Standı

Selvigül K. Şahin
İmza / 18.00
Okur Kitaplığı Standı

Esra Özde
İmza / 18.30
Şule Yayınları Standı

Süheyla Karaca İnönü
İmza / 18.30
Okur Kitaplığı Standı

Nuran Taydaş
İmza / 10.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Şafak Güçlü
İmza / 10.00
Mühür Kitaplığı Standı

Özkan Öze
İmza / 11.00
Uğurböceği Yayınları Standı

İbrahim Bilgin
İmza / 12.00
Okur Kitaplığı Standı

Recep Çelik
İmza / 12.00
Mecaz Yayınları Standı

Volkan Arslan
İmza / 12.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

İzdiham
Panel / 12.30
“Üç Güzel: Sezai Karakoç,
İsmet Özel, Mustafa Kutlu”
Avrasya Salonu

Aynur Dilber
İmza / 13.00
Muhit Kitap Standı

Çağla Çinili
İmza / 13.00
İthaki Yayınları Standı

Ercan Yılmaz
İmza / 13.00
Şule Yayınları Standı

Fatma Çağdaş Börekçi
İmza / 13.00
Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları Standı

Halis Kuralay
İmza / 13.00
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Merve Şahinkaya
İmza / 13.00
Cezve Yayınları Standı

Mim Kemal Öke
İmza / 13.00
Turkuvaz Kitap
İmza Salonu

Mustafa Furkan Özren
İmza / 13.00
Okur Kitaplığı Standı

Neslihan Baki
İmza / 13.00
Çelik Yayınevi Standı

Nur Dombaycı
İmza / 13.00
Damla Yayınevi Standı

Rukiye Karaköse
İmza / 13.00
Rağbet Yayınları Standı

Sadiye Erol Aykaç
Söyleşi / 13.00
“Tasavvufta Kadın, Kadın ve Tasavvuf”
Seminer Salonu
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Seyfi Bozçelik
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Siyami Boylu
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Yasin Aktay
Söyleşi / 13.00
Sinema Salonu
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

A. Ali Ural
Söyleşi / 14.00
“Söylenenle Söylenmeyen
Arasında Edebiyat”
Avrasya Salonu
İmza / 15.00
İmza Salonu

Abdullah Yıldız
İmza / 14.00
Pınar Yayınları Standı

Alparslan Babaoğlu
İmza / 14.00
Al Baraka Yayınları Standı

Ali Sözer
İmza / 14.00
Semerkand Yayınları Standı

Ayşe Rüveyda
İmza / 14.00
Vadi Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Bülent Ata
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Ersan Er
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Fatih Yıldız
İmza / 14.00
Büyüyenay Yayınları Standı

F. Serap Karamollaoğlu
İmza / 14.00
Cezve Yayınları Standı

İhsan Fazlıoğlu, Ömer Türker,
Dursun Çiçek
Söyleşi / 14.00
“İslam’da Varlık Düşüncesi”
Boğaziçi Salonu
İmza / 15.00
İmza Salonu

Jale Sancak
İmza / 14.00
İthaki Yayınları Standı

Mehmet Maksudoğlu
İmza / 14.00
İnkılâb Basım Yayım Standı

Muhammed Palewi
İmza / 14.00
İzdiham Yayınları Standı

Mustafa Fayda
İmza / 14.00
Kubbealtı Yayınları Standı

Mustafa Şimşek
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Mustafa Toprak
İmza / 14.00
İzdiham Yayınları Standı

Müjdat Ataman
Söyleşi / 14.00
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Doğan Kitap Standı

Mürsel Sönmez
İmza / 14.00
İstanbul Yayınları Standı

Ömer Şahan
İmza / 14.00
Özyürek Yayın Grubu Standı

Selçuk Kütük
İmza / 14.00
Bir Yayıncılık Standı

Serdar Arslan
İmza / 14.00
İnsan Yayınları Standı

Süleyman Güder
İmza / 14.00
İLEM Yayınları Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Vildan Sert
İmza / 14.00
Mecaz Yayınları Standı

Yağız Yılmaz
İmza / 14.00
İzdiham Yayınları Standı

Yusuf Efe Göçer, İbrahim Özbay
Söyleşi / 14.00
“Yeniden Başlıyoruz”
Sinema Salonu
İmza / 15.00
Dolce Vita Kitap Standı

Yusuf Samet Çakır
İmza / 14.00
Payidar Yayınları Standı

Zülâl Kalkandelen
İmza / 14.00
Yeni İnsan Yayınları Standı

Adem Apak
İmza / 15.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Adnan Demircan
İmza / 15.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Akif Hasan Kaya
İmza / 15.00
İz Yayıncılık Standı

Ebubekir Ertem
İmza / 15.00
Cezve Yayınları Standı

Fatma Serap Karamollaoğlu
İmza / 15.00
İşaret Yayınları Standı

Hatice Işılak Durmuş
İmza / 15.00
Edam Yayınları Standı

İlknur Apak
İmza / 15.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Kayıhan Osmanoğlu
İmza / 15.00
Motto Yayınları Standı

M. Tevfik Göksu
Söyleşi / 15.00
“Kırk Şehir”
Sinema Salonu
İmza / 16.00
Muhit Kitap
İmza Salonu

Mustafa Ulusoy
İmza / 15.00
Alfa Yayınları Standı

Numan Kurtulmuş
Söyleşi / 15.00
“Türkiye’yi Yarınlara Taşımak”
Avrasya Salonu
İmza / 16.00
Avrasya Salonu

Seher Doğan
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Selim Han Yeniacun
İmza / 15.00
İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Standı

Süheyla Poyraz
İmza / 15.00
Okur Kitaplığı Standı

Şafak Tunç
İmza / 15.00
Motto Yayınları Standı

Taha Kılınç
İmza / 15.00
Aşina Kitap Standı

Zeynep Emirdağ
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Dursun Çiçek
İmza / 15.30
Muhit Kitap Standı

Mehmet Yıldız
İmza / 15.30
İmza Salonu

Emrah Doğru
İmza / 16.00
Payidar Yayınları Standı

Fazilet Seyitoğlu
İmza / 16.00
Nesil Yayınları Standı

Hamza Andreas Tzortzis
Söyleşi / 16.00
“Din Bilim ve Ateizm”
Seminer Salonu
İmza / 17.00
Ekin Yayınları Standı

Rabia Işık
İmza / 16.00
Cezve Yayınları Standı

Selahattin Yusuf
Söyleşi / 16.00
“Roman, Dil, Yurt”
Sinema Salonu
İmza / 17.00
İmza Salonu

Ahmet Akarsu
İmza / 17.00
Şule Yayınları Standı

Cengiz Karaefe
İmza / 17.00
Şule Yayınları Standı

Grup Yürüyüş
Müzik Dinletisi / 17.00
Boğaziçi Salonu
Ekin Yayınları

Tuğba Akbey İnan
İmza / 17.00
Cezve Yayınları Standı

Tanıtım Kiti

Fuar ve yazar duyurularınızda kullanmak üzere 7. Üsküdar Kitap Fuarı logo ve görsellerini linkten indirebilirsiniz.

İNDİR