ETKİNLİK

Etkinlik2019-02-08T14:40:32+00:00

Hilal Otyakmaz
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

Nilüfer Zontul Aktaş
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Rabia Karagöz
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Eda Bayrak
İmza / 11.00
Yediveren Yayınları Standı

Yusuf Asal
İmza / 11.00
Nesil Yayınları Standı

Hatice Özdemir
İmza / 12.00
Erdem Yayınları Standı

Adem Apak
İmza / 13.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Bahadır Kurbanoğlu
İmza / 13.00
Ekin Yayınları Standı

Durumavi
İmza / 13.00
Epsilon Yayınevi Standı

Gençosman Denizci
İmza / 13.00
Hayat Yayınları Standı

Hakan Göksel
İmza / 13.00
İzdiham Yayınları Standı

M. Ali Bulut
İmza / 13.00
Hayat Yayınları Standı

Murat Dağıtmaç
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Şehadet Ekmen
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Vedat Ali Özkan Kayacı
İmza / 13.00
İlke Yayıncılık Standı

Ufuk Tufan
Söyleşi / 13.00
“Osmanlı Devletinin Kuruluşunun Temelleri”
Sinema Salonu
İmza / 14.00
Yeditepe Yayınevi Standı

Yasin Şafak
İmza / 13.00
İzdiham Yayınları Standı

İbrahim Kalın
Söyleşi / 13.30
Boğaziçi Salonu
İmza / 14.30
Boğaziçi Salonu

Abdurrahman Dilipak
İmza / 14.00
İnkılab Yayınları Standı

Adem Turan
İmza / 14.00
İlke Yayıncılık Standı

Ali Murat Binark
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Arif Sağlam
İmza / 14.00
Mana Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
BeyanYayınları Standı

Beşir Ayvazoğlu
Söyleşi / 14.00
Avrasya Salonu
İmza / 15.00
Alfa Yayınları Standı

Cemal Şakar
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Elif Akardaş
İmza / 14.00
Edam Standı

Emine Tavuz
İmza / 14.00
Epsilon Yayınevi Standı

Fahrettin Gün
Söyleşi / 14.00
“Mehmed Akif:
Milli Mücadele ve Mısır Yılları”
Sinema Salonu
İmza / 16.00
Beyan Yayınları Standı

Hasan Aycın
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Mehmet Mazak
İmza / 14.00
Yeditepe Yayınevi Standı

Hasan Basri Bilgin
Söyleşi / 14.00
“Ak Sultan Abdülhamid Han”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Damla Yayınevi Standı

Mevlüt Soysal
İmza / 14.00
Kanes Yayınları Standı

Mustafa Yılmaz
İmza / 14.00
Temmuz Kitap Standı

Nilhan Osmanoğlu
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Saliha Erdim
İmza / 14.00
Hayat Yayınları Standı

Salih Suruç
İmza / 14.00
Timaş Yayınları Standı

Şule Avlamaz
İmza / 14.00
Epsilon Yayınevi Standı

Şükran Binark
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Veli Dalbudak
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Yusuf Samet Çakır
İmza / 14.00
Payidar Yayınları Standı

Tunç Balaban
İmza / 14.30
Doğan Kitap Standı

Figen Şahin
İmza / 15.00
Epsilon Yayınevi Standı

Hüseyin Yılmaz
İmza / 15.00
Hayat Yayınları Standı

İhsan Süreyya Sırma
Söyleşi / 15.00
“Günümüz İslam Dünyası”
Seminer Salonu
İmza / 16.00
Beyan Yayınları Standı

Mete Yarar
Söyleşi / 15.00
“Fırat’ın Doğusu”
Avrasya Salonu
İmza / 16.00
İmza Salonu

Emre Ergin
İmza / 15.00
İz Yayıncılık Standı

Elif Sena Ergin
İmza / 15.00
İz Yayıncılık Standı

Sema Maraşlı
İmza / 15.00
Motto Yayınları Standı

Furkan Çalışkan
İmza / 15.00
Profil Kitap

Cemalettin Latiç
Söyleşi / 16.00
“Boşnak Edebiyatı”
Avrasya Salonu
İmza / 17.00
Okur Kitaplığı Standı

M.Hayri Kırbaşoğlu
Söyleşi / 16.00
“Müslüman Kalarak Yenilenmek”
Seminer Salonu
İmza / 17.00
Otto Yayınları Standı

Mürsel Sönmez
İmza / 16.00
Birnokta Standı

İlknur Bektaş
Söyleşi / 16.00
Sinema Salonu
İmza / 17.00
Timaş Yayınları Standı

Doç. Dr. Süleyman Doğan
İmza / 16.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Tuğba Karademir
İmza / 16.00
İzdiham Yayınları Standı

Volkan Arslan
İmza / 16.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Ahmet Anapalı
Söyleşi / 17.00
Sinema Salonu
İmza / 18.00
Profil Kitap Standı

Ergün Tanlak
İmza / 17.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Vedat Özgür
İmza / 17.00
İlke Yayıncılık Standı

Kadir Gurbetci
Söyleşi / 18.00
Seminer Salonu
İmza / 19.00
İlke Yayıncılık Standı

Necmeddin Atlıhan
İmza / 18.00
Birnokta Standı

Kemal Sayar
İmza / 19.00
Alfa Yayınları Standı

Hilal Otyakmaz
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

Nilüfer Zontul Aktaş
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Rabia Karagöz
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Demirhan Kadıoğlu
İmza / 11.00
Vefa Yayın Grubu Standı

Eda Bayrak
İmza / 11.00
Yediveren Yayınları Standı

Merve Gülcemal
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

Şebnem Güler Karaca
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

Yusuf Asal
İmza / 11.00
Nesil Yayınları Standı

Arzu Eylem Turan
İmza / 12.00
Kanes Yayınları Standı

Gençosman Denizci
İmza / 12.00
Hayat Yayınları Standı

İbrahim Yılmaz
İmza / 12.30
Tunga Yayınları Standı

Ali Erkan Kavaklı
İmza / 13.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Alper Bilgili
İmza / 13.00
Vadi Yayınları Standı

Aykut Ertuğrul
İmza / 13.00
Ketebe Yayınevi Standı

Ebubekir Subaşı
İmza / 13.00
Çelik Yayınevi Standı

Ferhat Toka
İmza / 13.00
İzdiham Yayınları Standı

Gülhan Tuba Çelik
İmza / 13.00
İz Yayıncılık Standı

İbrahim Varelci
İmza / 13.00
İzdiham Yayınları Standı

İrfan Gürkan Çelebi
İmza / 13.00
Timaş Yayınları Standı

İsmail Alpen
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

İsmail Kılıçarslan
İmza / 13.00
Ketebe Yayınevi Standı

M.Ali Bulut
Söyleşi / 13.00
“İsrail Nereye Koşuyor”
Sinema Salonu
İmza / 14.00
Hayat Yayınları Standı

Mediha Olgun
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Muhiddin Yenigün
İmza / 13.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Mustafa Toprak
İmza / 13.00
İzdiham Yayınları Standı

Pelin Çift
Erhan Altunay
Söyleşi / 13.00
“İstanbul’un Gizli Tarihi”
Avrasya Salonu
İmza / 14.00
İmza Salonu

Samet Öztürk
Söyleşi / 13.00
“Kitap Sevdası”
Seminer Salonu
İmza / 14.00
Mana Yayınları Standı

S. Faruk Göncüoğlu
İmza / 13.00
İlgi Kültür Sanat Yayınları Standı

Zehra Türkmen
İmza / 13.00
Ekin Yayınları Standı

Abdullah Yıldız
İmza / 14.00
Pınar Yayınları Standı

Ahmet Maraşlı
Söyleşi / 14.00
“Bu Çağda Çocuk Yetiştirmek”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Damla Yayınevi Standı

Ali Büyükaslan
İmza / 14.00
Otto Yayınları Standı

Ali Seyyah
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Ali Sürmelioğlu
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Atife Batur
İmza / 14.00
Payidar Yayınları Standı

Aydın Usta
İmza / 14.00
Yeditepe Yayınevi Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
BeyanYayınları Standı

Davut Nuriler
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Dilek Kartal
İmza / 14.00
İzdiham Yayınları Standı

Ekmel Geçer
İmza / 14.00
Okur Kitaplığı Standı

Hacer Sönmez
İmza / 14.00
İnkılab Yayınları Standı

İlyas Ceylan
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Metin Önal Mengüşoğlu
Söyleşi / 14.00
“Düşünmek Farzdır”
Sinema Salonu
İmza / 15.00
Okur Kitaplığı Standı

Ömer Faruk Dere
İmza / 14.00
İnkılab Yayınları Standı

Serdar Tuncer
Söyleşi / 14.00
Boğaziçi Salonu
İmza / 15.00
İmza Salonu

Şafak Tunç
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Ufuk Tufan
İmza / 14.00
Yeditepe Yayınevi Standı

Vural Atılgan
İmza / 14.00
Kanes Yayınları Standı

Arif Ergin
İmza / 14.30
Doğan Kitap Standı

Fatma İldige
İmza / 14.30
Tunga Yayınları Standı

Adem Turan
İmza / 15.00
Okur Kitaplığı Standı

Betül Zarifoğlu
Söyleşi / 15.00
“Zarifoğlu’nun Dünyasında
Çocuk Olmak”
Seminer Salonu
İmza / 16.00
Beyan Yayınları Standı

Cengiz Madenci
İmza / 15.00
Motto Yayınları Standı

Efse Güneysu
İmza / 15.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

İhsan Karaman
İmza / 15.00
Motto Yayınları Standı

İsmail Acarkan
İmza / 15.00
Kurtuba Kitap Standı

Metin Karabaşoğlu
İmza / 15.00
İz Yayıncılık Standı

Prof. Dr. Mustafa Fayda
İmza / 15.00
Kubbealtı Yayınları Standı

Prof. Dr. Mustafa Tahralı
İmza / 15.00
Kubbealtı Yayınları Standı

Yavuz Bahadıroğlu
Söyleşi / 15.00
“Tarih Boyunca Türkiye’ye
Kurulan Tuzaklar”
Avrasya Salonu
İmza / 16.00
Nesil Yayınları Standı

Yusuf Kaplan
Söyleşi / 16.00
“Fikriyat, Külliyat, Medeniyet”
Avrasya Salonu

Merve Gülcemal
İmza / 17.00
Cezve Yayınları Standı

Amine Ateş Kabaktepe
İmza / 10.00
Vefa Yayın Grubu Standı

Çağrı Cebeci
İmza / 10.00
Genç Hayat Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

İbrahim Kalkan
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Figen Yaman Coşar
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

Ahmet Akay Azak
İmza / 13.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Saliha Erdim
Söyleşi / 13.00
“Eşime Yardım Etmek İstiyorum”
Sinema Salonu
İmza / 15.00
Hayat Yayınları Standı

Yıldız Ramazanoğlu
İmza / 13.00
İz Yayıncılık Standı

Cihan Yamakoğlu
İmza / 14.00
İlgi Kültür Sanat Yayınları Standı

Murat Başaran
Söyleşi / 14.00
“Sevmek Ölmekle Başlar”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Damla Yayınevi Standı

Salih Altun
İmza / 14.00
Tunga Yayınları Standı

Ümit Şimşek
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Fatma İldige
İmza / 14.30
Tunga Yayınları Standı

Duygu Tuğcu
İmza / 17.00
Rumuz Yayınevi Standı

Emre İdrisoğlu
İmza / 17.00
Rumuz Yayınevi Standı

Çağrı Cebeci
İmza / 10.00
Genç Hayat Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

İbrahim Kalkan
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Melek Çe
İmza / 10.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Melih Tuğtağ
İmza / 10.00
Hayat Yayınları Standı

Nazlı Aspay Şener
İmza / 10.00
Genç Hayat Yayınları Standı

Sebahat Şahin
İmza / 10.00
Vefa Yayın Grubu Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Tuncel Altınköprü
İmza / 10.00
Genç Hayat Yayınları Standı

Yasemin Çubukçu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Bestami Yazgan
İmza / 11.00
Nar Yayınları Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Nehir Aydın Gökduman
İmza / 12.00
Erdem Yayın Grubu Standı

Melda Zirek
İmza / 13.00
İzdiham Yayınları Standı

Senai Demirci
Söyleşi / 14.00
“Mevlana Hikayeleriyle
Öykü Terapi”
Sinema Salonu
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Fırat Kızıltuğ
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Mehmet Nuri Yardım
Söyleşi / 14.00
“İstiklalden İstikbale
(15 Temmuzu Anlamak)”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Damla Yayınevi Standı

Salih Altun
İmza / 14.00
Tunga Yayınları Standı

Meltem Şık
İmza / 15.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Salih Özçelik
İmza / 15.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Turan Kışlakçı
Söyleşi / 15.00
Avrasya Salonu
İmza / 16.00
İlke Yayıncılık Standı

Hatice Kübra Tongar
Söyleşi / 16.00
“Bağırmayan Anneler”
Avrasya Salonu
İmza / 17.00
İmza Salonu

Aliye Akan
İmza / 17.00
Birnokta Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

İbrahim Kalkan
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Melih Tuğtağ
İmza / 10.00
Genç Hayat Yayınları Standı

Nuran Taydaş Çal
İmza / 10.00
Vefa Yayın Grubu Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Tuncel Altınköprü
İmza / 10.00
Genç Hayat Yayınları Standı

Yasemin Çubukçu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Yusuf Asal
İmza / 10.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Hasan Bacanlı
İmza / 10.30
Kaknüs Yayınları Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Hüseyin Emin Öztürk
İmza / 11.00
Nar Yayınları Standı

Mehtap Şenkaya
İmza / 12.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Osman Koca
Söyleşi / 12.00
“Türk Hikayesi”
Seminer Salonu
İmza / 13.00
Beyan Yayınları Standı

Melih Tuğtağ
İmza / 13.00
Cezve Yayınları Standı

Selçuk Alkan
İmza / 13.00
Okur Kitaplığı Standı

Ata Çatıkkaş
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Merve Büyükçapar
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Nevzat Yüksel
İmza / 14.00
İnkılab Yayınları Standı

Pınar Hanzade
İmza / 14.00
Yumurcak Yayınları Standı

Sare Öztürk
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Sencer Olgun
Söyleşi / 14.00
“Kuş Köprü’ Romanı Üzerine”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Damla Yayınevi Standı

Ziya Burcuoğlu
İmza / 14.00
Hakikat Kitabevi Standı

Faruk Furkan Şık
İmza / 16.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Mehmet Aktürk
Söyleşi / 16.00
Seminer Salonu
İmza / 17.00
Rumuz Yayınevi Standı

Çağrı Cebeci
İmza / 10.00
Hayat Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

Melih Tuğtağ
İmza / 10.00
Genç Hayat Yayınları Standı

Orhan Yılmaz
İmza / 10.00
Vefa Yayın Grubu Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Tuncel Altınköprü
İmza / 10.00
Genç Hayat Yayınları Standı

Yasemin Çubukçu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Nehir Aydın Gökduman
Söyleşi / 10.30
“Çocuk Edebiyatımıza Dair”
Seminer Salonu
İmza / 11.30
Damla Yayınevi Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Cihan Piyadeoğlu
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

Gülsüm Cengiz
İmza / 11.00
Say Yayınları Standı

Yusuf Dursun
İmza / 11.00
Nar Yayınları Standı

Melih Tuğtağ
İmza / 13.00
Cezve Yayınları Standı

Özkan Gül
İmza / 13.00
Okur Kitaplığı Standı

Adem Turan
İmza / 14.00
Okur Kitaplığı Standı

Prof. Dr. Ahmet Akın
Söyleşi / 14.00
“Güzel İnsan Olabilmek”
Sinema Salonu
İmza / 15.00
Hayat Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
BeyanYayınları Standı

Cansaran Kızıltaş
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Ekrem Saygın
İmza / 14.00
Yumurcak Yayınları Standı

Emine Bayındır
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Karani Bedir
İmza / 14.00
Okur Kitaplığı Standı

N. Tammy Kepler
İmza / 14.00
Temmuz Kitap Standı

Salih Altun
İmza / 14.00
Tunga Yayınları Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Sevinç Çevik
İmza / 16.00
Rumuz Yayınevi Standı

Mehmet Cemal Çiftçigüzeli
İmza / 17.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Çağrı Cebeci
İmza / 10.00
Hayat Yayınları Standı

Hilal Otyakmaz
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

Merve Uygun
İmza / 10.00
Cezve Yayınları Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Talha Yıldız
İmza / 10.00
Vefa Yayın Grubu Standı

Nehir Aydın Gökduman
İmza / 10.30
Erdem Yayın Grubu Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Dilara Duman
İmza / 11.00
Destek Yayınları Standı

Nazlı Aspay Şener
İmza / 11.00
Hayat Yayınları Standı

Özgür Özgülgün
İmza / 11.00
Alfa Yayınları Standı

Yusuf Dursun
İmza / 11.00
Nar Yayınları Standı

Seca Öztürk
İmza / 12.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Ayla Aydemir
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Derya Kılıçlar
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Fatih İnce
İmza / 14.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Simuzer Yazıcı
İmza / 14.00
Timaş Yayınları Standı

Şule Köklü
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Vahdettin İnce
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Zafer Bilgi
Söyleşi / 14.00
“İsmail Saib Sencer’in
İlim Hayatımızdaki Yeri”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Damla Yayınevi Standı

Temel Hazıroğlu
İmza / 15.00
İz Yayıncılık Standı

Selahaddin Eş Çakırgil
İmza / 14.30
İnkılab Yayınları Standı

Kadir Canatan
İmza / 15.00
Mana Yayınları Standı

Mustafa Tatcı
Söyleşi / 15.00
“Üsküdarlı Mehmed Nasuhi”
Sinema Salonu
İmza / 16.00
H Yayınları Standı

Sulhi Ceylan
İmza / 15.00
Semerkand Yayınları Standı

Arif Dülger
İmza / 16.00
Birnokta Standı

Nusret Gedik
İmza / 16.00
H Yayınları Standı

Ahmet Turgut
İmza / 17.00
Alfa Yayınları Standı

Cafer Vayni
İmza / 17.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Kadir Ünal
İmza / 17.00
Birnokta Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

Naci Bayburt
İmza / 10.00
Vefa Yayın Grubu Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Fatma Çağdaş Börekçi
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

Cahit Koytak
İmza / 12.00
Vadi Yayınları Standı

Neslihan Saltaş
İmza / 12.00
Nar Yayınları Standı

Osman Koca
İmza / 12.00
Beyan Yayınları Standı

Ömer Sevinçgül
İmza / 12.00
Timaş Yayınları Standı

Ümit Aktaş
İmza / 12.00
Mana Yayınları Standı

Yasin Aktay
İmza / 12.00
Vadi Yayınları Standı

Adem Kandemir
İmza / 13.00
Hayat Yayınları Standı

Ahmet Yapıcı
İmza / 13.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Ali Emre
İmza / 13.00
Ketebe Yayınevi Standı

Attila Damar
İmza / 13.00
Tunga Yayınları Standı

Aynur Dilber
İmza / 13.00
İz Yayıncılık Standı

Behçet Ulaş Alıcıoğlu
İmza / 13.00
Okur Kitaplığı Standı

Cem Sertesen-
Erkan Kösedağ
Söyleşi / 13.00
“Nuh’un Gemisi – Asrın Keşfi
Belgesel Film Gösterimi:
Nuh’un Gemisi – Noah’s Ark”
Seminer Salonu

Ebubekir Subaşı
İmza / 13.00
Çelik Yayınevi Standı

Evren Kutlay
İmza / 13.00
Rumuz Yayınevi Standı

Fatih Duman
Söyleşi / 13.00
“Gönül Medeniyetimiz”
Sinema Salonu
İmza / 14.00
Nesil Yayınları Standı

Gökhan Yılmaz
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Güray Süngü
İmza / 13.00
İz Yayıncılık Standı

Hülya Şekerci
İmza / 13.00
Ekin Yayınları Standı

İbrahim Tenekeci
İmza / 13.00
Profil Kitap Standı

Said Ercan
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Süleyman Ezber
İmza / 13.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Yunus Emre Deli
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Adem Özköse
İmza / 14.00
Pınar Yayınları Standı

Asım Gültekin
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Ali Emre
İmza / 14.00
Temmuz Kitap Standı

Aykut Artan
İmza / 14.00
Payidar Yayınları Standı

Ayşegül Çiçekoğlu
İmza / 14.00
Müptela Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
BeyanYayınları Standı

Cem Sertesen
İmza / 14.00
Okur Kitaplığı Standı

Erkan Kösedağ
İmza / 14.00
Okur Kitaplığı Standı

Fatımatüzzehra Kamacı
İmza / 14.00
İnkılab Yayınları Standı

Fatih İnce
İmza / 14.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Ferit Burhan
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Filiz Geç
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Hüseyin Ahmet Çelik
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Mahmut Coşkun
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Dr. Metanet Oğuz
Söyleşi / 14.00
“Hastalıkların Duygusal Sebepleri”
Sinema Salonu
İmza / 15.00
Hayat Yayınları Standı

Prof. h.c. M.Uğur Derman
İmza / 14.00
Kubbealtı Yayınları Standı

Mustafa Armağan
Söyleşi / 14.00
“Kazım Karabekir Paşa
Gözüyle Yakın Tarihimiz”
Avrasya Salonu
İmza / 15.00
Ketebe Yayınevi Standı

Mustafa Sarı
İmza / 14.00
Şule Yayınları Standı

Mustafa Tekin
İmza / 14.00
Mana Yayınları Standı

Neriman Karatekin
İmza / 14.00
Edam Standı

Nidayi Sevim
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Nurettin Taşkesen
Söyleşi / 14.00
“Kudüs’ü Kurtarma Şifresi”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Damla Yayınevi Standı

Saliha Erdim
İmza / 14.00
Hayat Yayınları Standı

Seda Eroğlu
İmza / 14.00
Destek Yayınları Standı

Sıddık Ertaş
İmza / 14.00
Birnokta Standı

Sultan Polat
İmza / 14.00
Alfa Yayınları Standı

Yelda Kırçuval
İmza / 14.00
Destek Yayınları Standı

Zeynep Kahraman Füzün
İmza / 14.00
İzdiham Yayınları Standı

Ahmet Taşağıl
Söyleşi / 15.00
“Bozkırın Kağanlıkları”
Sinema Salonu
İmza / 16.00
Kronik Kitap Standı

A.Kayıhan Osmanoğlu
İmza / 15.00
Motto Yayınları Standı

Atakan Yavuz
İmza / 15.00
İzdiham Yayınları Standı

Meryem Uçar
İmza / 15.00
Erdem Yayın Grubu Standı

Fatma Serap Karamollaoğlu
Söyleşi / 15.00
“Kur’an’ı Anlayarak Okuma”
Seminer Salonu

Mehmet Akıncı
İmza / 15.00
İzdiham Yayınları Standı

M. Kadir Çelik
İmza / 15.00
İzdiham Yayınları Standı

Sanat ve Düşünce Mektebi: Yediiklim
Söyleşi / 15.00 – 16.00
Sunum: Abdullah Yalın Karadağ
Konuşmacılar: Osman Koca
Serdar Kacır, İshak Arslan,
Selvigül K. Şahin, Hatice Çay
Boğaziçi Salonu

Selahattin Yaylamaz
İmza / 15.00
Hayat Yayınları Standı

Tuğba Kurt
İmza / 15.00
Rumuz Yayınevi Standı

Ulaş Konuk
İmza / 15.00
Birnokta Standı

Yunus Meşe
İmza / 15.00
İzdiham Yayınları Standı

Ergün Tanlak
İmza / 16.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

İbrahim Kaya
İmza / 16.00
Birnokta Standı

İbrahim Özgün
İmza / 16.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Metin Ünver
İmza / 16.00
İlgi Kültür Sanat Yayınları Standı

Prof.Dr. Ramazan Ayvallı
İmza / 16.00
Hakikat Kitabevi Standı

Şaban Ali Düzgün
Söyleşi / 16.00
“Nâr’ın ve Nûr’un Mücadelesi”
Seminer Salonu
İmza / 17.00
Otto Yayınları Standı

Tarık Tufan
Söyleşi / 16.00
Avrasya Salonu
İmza / 17.00
İmza Salonu

Fatma Barbarosoğlu
Söyleşi / 17.00
“Hayat-Memat Meselesi”
Sinema Salonu
İmza / 18.00
Sinema Salonu

Kıvanç Terzioğlu
İmza / 17.00
İlgi Kültür Sanat Yayınları Standı

Necmeddin Atlıhan
İmza / 17.00
Birnokta Standı

Mürsel Sönmez
İmza / 18.00
Birnokta Standı

İbrahim Becer
İmza / 10.00
Kaknüs Yayınları Standı

Mustafa Sefa Güvenir
İmza / 10.00
Vefa Yayın Grubu Standı

Siyami Boylu
İmza / 10.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Bülent Akyürek
İmza / 11.00
C4 Kitap Standı

Asiye Tığlı
Söyleşi / 12.00
“İran’da Entelektüel
Düşünce Hareketi”
İmza / 13.00
Mana Yayınları Standı

Arzu Eylem Turan
İmza / 12.00
Kanes Yayınları Standı

Cemil Özyıldırım
İmza / 12.00
Rönesans Yayınları Standı

Kadir Sabuncuoğlu
İmza / 12.00
Rönesans Yayınları Standı

Mehmet Erbay
İmza / 12.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

M.Ekrem Beyazal
İmza / 12.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Muhterem Yüceyılmaz
İmza / 12.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Osman Azman
İmza / 12.00
Kaknüs Yayınları Standı

Selami Turgut Genç
İmza / 12.00
Rönesans Yayınları Standı

Volkan Arslan
İmza / 12.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Ahmet Mercan
İmza / 13.00
Vadi Yayınları Standı

Ali Selman Demirbağ
Söyleşi / 13.00
“Zihin Kontrolü”
Seminer Salonu
İmza / 14.00
Hayat Yayınları Standı

Attila Damar
İmza / 13.00
Tunga Yayınları Standı

Grup Yürüyüş
İmza / 13.00
Ekin Yayınları Standı

Murat Atila
İmza / 13.00
İlgi Kültür Sanat Yayınları Standı

Nihat Kaya
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Rüstem Budak
İmza / 13.00
Okur Kitaplığı Standı

Serhat Ulağlı
İmza / 13.00
Motto Yayınları Standı

Sezanur Sezgin
İmza / 13.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Şebnem Güler Karacan
İmza / 13.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Ünal Güner
Söyleşi / 13.00
“Kaderin Kodu”
Sinema Salonu
İmza / 14.00
Destek Yayınları Standı

Yıldıray Oğur
İmza / 13.00
Vadi Yayınları Standı

Zekeriya Yılmaz
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Selvigül Kandoğmuş Şahin
İmza / 13.30
Okur Kitaplığı Standı

A.Ali Ural
Söyleşi / 14.00
“Şaheserlerin Doğuşu”
Avrasya Salonu
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Didem Demirel
İmza / 14.00
Timaş Yayınları Standı

Emrah Doğru
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Elif Sönmezışık
Söyleşi / 14.00
“Yeniden İstiklal
(15 Temmuz Yazıları )”
Seminer Salonu
İmza / 15.00
Damla Yayınevi Standı

Hasan Şahin
İmza / 14.00
Üsküdar Yayınevi Standı

Kader Keskin
İmza / 14.00
Payidar Yayınları Standı

M. Ali Bulut
İmza / 14.00
Hayat Yayınları Standı

Murat Akan
Söyleşi / 14.00
“Nato’nun 15 Temmuz’daki Rolü”
Sinema Salonu
İmza / 15.00
Hayat Yayınları Standı

Nihal Olçok
İmza / 14.00
Motto Yayınları Standı

Ragıp Karadayı
İmza / 14.00
Hakikat Kitabevi Standı

Selami Yalçın
İmza / 14.00
İnkılab Yayınları Standı

Serhat Onur
İmza / 14.00
Kubbealtı Yayınları Standı

Yusuf Bilge
İmza / 14.00
Akıl Fikir Yayınları Standı

Adem Maksatsız
İmza / 15.00
İzdiham Yayınları Standı

Ahmet Murat
İmza / 15.00
Ketebe Yayınevi Standı

Bekir Develi
İmza / 15.00
İmza Salonu

Enes Malikoğlu
İmza / 15.00
İzdiham Yayınları Standı

Hacer Atlı
İmza / 15.00
İlgi Kültür Sanat Yayınları Standı

Dr. İnci A. Birol
İmza / 15.00
Kubbealtı Yayınları Standı

Leyla İpekçi
Söyleşi / 15.00
“Yazarın Edebiyat Defterlerinden”
Avrasya Salonu
İmza / 16.00
H Yayınları Standı

Mustafa Ulusoy
İmza / 15.00
Alfa Yayınları Standı

Naime Erkovan
İmza / 15.00
Şule Yayınları Standı

Ozan Bodur
Söyleşi / 15.00
“Kahramanlara Vefa
Tarihimizden İnsan Hikayeleri”
Sinema Salonu
İmza / 16.00
Semerkand Yayınları Standı

Serhat Yabancı
İmza / 15.00
Alfa Yayınları Standı

Teyfur Erdoğdu
Söyleşi /16.00
“Osmanlı Neden Yıkıldı?”
İmza / 17.00
Rumuz Yayınevi Standı

Vehbi Vakkasoğlu
Söyleşi / 15.00
“Yunus Emre’den Günümüze Mesajlar”
Seminer Salonu
İmza / 16.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Emrah Safa Gürkan
Söyleşi / 16.00
“Sultanın Korsanları”
Sinema Salonu
İmza / 17.00
Kronik Kitap Standı

Fatma Gülşen Koçak
İmza / 16.00
Payidar Yayınları Standı

Sait Köşk
İmza / 16.00
Timaş Yayınları Standı

Selim Han Yeniacun
İmza / 16.00
İlgi Kültür Sanat Yayınları Standı

Dursun Gürlek
İmza / 17.00
Timaş Yayınları Standı

Basın Kiti

Tasarımlarınızda kullanmak üzere 5. Üsküdar Kitap Fuarı logo ve görsellerini linkten indirebilirsiniz.

İNDİR